Kandidáti

Radek Rozvoral

Radek Rozvoral se narodil se 28.6.1967 v Nymburce.

Žije v rodinném domě v obci Všechlapy u Nymburka, kde je již od roku 2006 zastupitelem obce, od roku 2014 jejím místostarostou a od roku 2003 předsedou Tělovýchovné jednoty Sokol.

Po absolvování základní školy vystudoval čtyřletý učební obor s maturitou Mechanik strojů a zařízení v ČKD Praha. Maturitu úspěšně složil v roce 1985.

Číst dál...

Stanislava Tůmová

Jsem aktivní člověk se širokým záběrem všestranných činností a aktivit. Mám dvě dospělé děti a čtyři vnoučata, která již od dětství vedeme ke sportovním aktivitám, nejmladší vnučka je mistryní ČR 2016 ve sportovní gymnastice.

Vím, že důslednost, řád a slušné chování nenajde mládež v parku a na chodnících.

Jsem velmi empatická ke starším občanům, kteří ve světě, jenž je pro ně v současné době z mnoha pohledů těžko uchopitelný, možná více než kdy jindy hledají pomoc a porozumění. A to jsou hodnoty, které jim s ochotou mohu nabídnout právě já. 

Číst dál...

Oldřich Černý

Oldřich Černý se narodil v Kladně v roce 1965. Po absolvování SPŠSE nastoupil jako technik VC VŠE v Praze. V průběhu základní vojenské služby odchází do zaměstnaneckého poměru k armádě jako náčelník NS, kde v roce 1990 ukončuje činnost a přechází na podnikání.

Číst dál...

Martin Rossbach

Martin Rossbach je čtyřicetiletý ekonom a manažer. Je ženatý, s rodinou žije v Hostivici, Praha západ. Má dvě děti, syna a dceru.

V současné době pracuje na pozici Key Account manažera, kde působí v oblasti strategie prodeje a obchodu pro klíčové zákazníky.

Číst dál...

Jiří Kobza

Narozen 1955. Vystudoval Přírodovědeckou fakultu University Karlovy v Praze obor geologie, poté 2 roky postgraduál na VŠE obor zahraniční obchod. Pracoval ve Strojexportu v oddělení vývozu geologických prací do zemí Středního východu. Pracoval v Egyptě, v Jemenu, řídil pobočky mateřské firmy v Jordánsku a v Íránu. V roce 92 se vrátil do ČR a začal podnikat v oboru obchodního poradenství. 

Číst dál...

Lubomír Pondělíček

Jmenuji se Lubomír Pondělíček, je mi 33 let. Vystudoval jsem poštovní školu a již 16 let pracuji ve státních službách u České Pošty. V tomto zaměstnání jem začínal jako přepážkový pracovník a za několik let jsem se postupně vypracoval na pozici Regionálního obchodního zástupce. 

Číst dál...