Novinky

Kandidát na hejtmana Rozvoral (SPD): Turecko bude EU vydírat stále a je více než jisté, že stavidla otevře tak jako tak.

Pokud se politici Evropské unie v čele s Angelou Merkelovou a úředníkem Junckerem budou i nadále chovat tak nezodpovědně, jak se v současné době chovají, bude bezpečnostní situace v Evropě z důvodu nelegální imigrace čím dál tím horší, obává se kandidát na hejtmana ve Středočeském kraji Radek Rozvoral (SPD). Jaká opatření navrhuje? Koalice Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura a Strana Práv Občanů nezapomíná ani na regionální témata. Jaké jsou plány koalice s krajem a jaký přístup preferují k řešení jeho problémů?

Číst dál...

Když se chce, tak to jde! Ve švýcarském kantonu Ticino se začal přísně vymáhat zákon o zákazu nošení pokrývky hlavy islámského typu tzv. burky. Porušení zákona je trestáno finanční pokutou do výše až 9200 eur, tedy přibližně 250 tisíc korun.

Poté, co vešel zákon ve švýcarském kantonu Ticino v platnost, se mu již vzepřeli dva občané města Locarna. Oba byli potrestáni finanční pokutou. Jednalo se o Noru Illiovou, švýcarskou obyvatelku města, která před nějakou dobou konvertovala k islámu, a o jednoho alžírského podnikatele.

Číst dál...

V době, kdy islámští fanatici vraždí v evropských zemích stovky nevinných lidí, se na vás obrací společně předseda SPO Jan Veleba a předseda SPD Tomio Okamura s naléhavou výzvou. Musíme zastavit nelegální imigraci. Musíme zastavit příchod islámských teroristů a vrahů. Dnes hrozí, že tato země už nebude patřit našim dětem a vnukům. Pokud tomu chceme zabránit, musí vlastenci spojit síly a v demokratických volbách porazit vládní politiky, kteří se nestarají o naše bezpečí a bezpečí naší země.Strana Práv Občanů (SPO) a hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) proto vytvořili společnou koalici pro říjnové krajské volby.

Číst dál...