Když se chce, tak to jde!

Když se chce, tak to jde! Ve švýcarském kantonu Ticino se začal přísně vymáhat zákon o zákazu nošení pokrývky hlavy islámského typu tzv. burky. Porušení zákona je trestáno finanční pokutou do výše až 9200 eur, tedy přibližně 250 tisíc korun.

Poté, co vešel zákon ve švýcarském kantonu Ticino v platnost, se mu již vzepřeli dva občané města Locarna. Oba byli potrestáni finanční pokutou. Jednalo se o Noru Illiovou, švýcarskou obyvatelku města, která před nějakou dobou konvertovala k islámu, a o jednoho alžírského podnikatele.

O zákazu nošení pokrývky hlavy islámského typu bylo rozhodnuto občany v referendu, které se v tomto kantonu uskutečnilo v roce 2013. Zákon, který byl přijat na základě tohoto referenda, vstoupil v platnost letos.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) prosazuje zákaz islámského práva šaría a džihádu na území České republiky. Vloni v červenci jsme tento návrh předložili ve Sněmovně, ale Sobotkova a Babišova vláda nám tento náš návrh ZAMÍTLA.

Navíc, jak víte, Sobotkova a Babišova vláda již odsouhlasila první várku 3091 arabských a afrických islámských imigrantů do ČR, které již začali NATRVALO nastěhovávat do naší republiky. Vláda naoko jakoby nesouhlasí s kvótami Evropské unie, ale následně se servilně přizpůsobuje a činí kroky, které negativně ovlivní soužití v České republice. A to vše na úkor peněz pro naše potřebné občany. A zcela proti vůli většiny občanů.

Jestli také nesouhlasíte s kroky Sobotkovy vlády, přijďte podpořit naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k říjnovým krajským volbám a také příští rok ke klíčovým volbám do Poslanecké sněmovny, abychom mohli změnit budoucnost České republiky směrem k bezpečnosti, prosperitě a suverenitě.

https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/1265274073483405/