Radek Rozvoral: Všechny činy vyznavačů Alláha se pod pokličkou udržet nedají!

Ohledně imigračního šílenství média nějak ztichla! Jako mávnutím kouzelného proutku ztichla veškerá média ohledně imigračního šílenství a má to podle mého názoru pouze jediný důvod. Média musela dostat jasný pokyn!

Pokud by se totiž společně s připravovaným vystoupením Velké Británie z Evropské unie na základě demokratického referenda rozebíralo v médiích i imigrační šílenství a všechna zvěrstva páchaná v Evropě vyznavači islámské ideologie, mohli by si Juncker, Tusk, Merkelová a Hollande balit kufry o dost dříve než tomu bude v případě plánovaného pokynu médiím o neinformovanosti občanů.

Demokratické referendum, které rozhodlo o vystoupení Británie z EU je pro tyto politiky obrovská rána, na kterou nebyli připraveni a teď musí udělat všechno možné i nemožné proto, aby se u společného korýtka udrželi co nejdéle. Proto podle mého názoru dali jasný pokyn (který mohli vyšperkovat i jejich virtuální měnou zvanou EUR) všem médiím, aby v zájmu co nejdelšího zachování nereálné myšlenky evropského superstátu některé informace týkající se hlavně imigrantů raději nějakou dobu drželi pevně pod pokličkou.

Vyznavači Alláha páchají ale takové činy, které se všechny pod pokličkou udržet nedají. A tak jsme se dozvěděli o dalším ohavném teroristickém útoku na letišti v tureckém Istanbulu, kde islámští teroristé zavraždili nejméně 42 lidí a přes dvě stovky jich zranili. Tento atentát je vůbec nejvražednějším útokem na letiště v dějinách.

Činy vyznavačů středověké, netolerantní, násilné a velice kruté islámské ideologie jsou neomluvitelné a neslučitelné s naší svobodou, demokratickým stylem života a kulturních tradic. Proto jakékoli řízené zamlčování těchto činů všechny islamisty jen posiluje a my se tomu musíme co nejvíce bránit, abychom zamezili prorůstání islámské ideologie do České republiky.

Nejdůležitější věcí jak se tomu prorůstání bránit je postavení džihádu a práva šaría mimo zákon!